אודותינו

אודות המשרד

כמשרד בוטיק, משרדנו מתמחה במשפט אזרחי מסחרי עם התמחות ייחודית בנדל"ן ודיני מיסוי מקרקעין.

המשרד מייצג, בין היתר, חברות יזמיות וקבלניות מובילות בתחום הנדל"ן וההתחדשות העירונית וכן לקוחות פרטיים ועסקיים בתחום הליטיגציה המסחרית, ונחשב מומחה בתחומו בתחום מיסוי נדל"ן.

מאז הקמתו, מקפיד המשרד להגשים את ייעודו ברמה המקצועית הגבוהה ביותר, בין היתר במציאת פתרונות יצירתיים בעסקאות נדל"ן מורכבות ובתוך כך בהיבטי המיסוי, התכנון והקניין הנלוות אליהן, החל משלב תכנון העסקה ועד לשלב הביצוע והוצאתה אל הפועל וכל זאת תוך הענקת שירות מקצועי ויוצא דופן לקהל לקוחותיו.

עורכת הדין טלי שזיפי-מאיה

בוגרת תואר ראשון למשפטים מאוניברסיטת תל אביב ובעלת תואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת תל אביב. חברת לשכת עורכי הדין מאז שנת 2003, מומחית לדיני מקרקעין, מיסוי מקרקעין וקידום תהליכי התחדשות עירונית. בעלת ניסיון רב בניהול עסקאות נדל"ן מסחרי ונדל"ן למגורים, ובכלל זה עסקאות קומבינציה מורכבות. בנוסף, מתמחה עורכת הדין שזיפי-מאיה בכל ההיבט המיסויי והמימוני של עסקאות נדל"ן מורכבות ומייעצת גם בנושאי תכנון מס.

עורך הדין אביב גיטלמן

בוגר המסלול ללימודי משפטים של מכללת שערי משפט וחבר לשכת עורכי מאז שנת 2002. עורך הדין גיטלמן מתמחה בייצוג חברות וגופים בסוגיות מסחריות ומשפטיות כגון הקמת חברות ודיני תאגידים. עורך הדין גיטלמן עוסק בליטיגציה פיננסית ומייצג את לקוחות המשרד בערכאות מגוונות. בנוסף, הוא מתמחה בניהול תביעות ייצוגיות.

עורכת הדין שרון ניניו לוי

בוגרת המסלול ללימודי משפטים של המכללה למנהל וחברת לשכת עורכי הדין מאז שנת 2007. עורכת הדין ניניו לוי היא מומחית לתחום דיני העבודה ועוסקת בעריכת הסכמי עבודה, מתן חוות דעת בתחום וייצוג מעסיקים ועובדים כאחד. בנוסף, היא גם מומחית בתחומי הנדל"ן ועריכת חוזי מכר. עורכת הדין ניניו לוי היא גם ליטיגטורית מצטיינת שמתמחה בניהול תהליכים משפטיים.

עורך הדין רועי לוי

בוגר בהצטיינות של המסלול ללימודי משפטים של מכללת שערי משפט, בעל תעודת מגשר עסקי מוסמך וחבר בשלכת עורכי הדין מאז שנת 2008. עורך הדין לוי נחשב מומחה מוביל בתחום הנדל"ן והמקרקעין עם התמחות ייחודית בנושאי התחדשות עירונית ותמ"א 38. יש לו ניסיון עשיר בייצוג יזמים ורוכשי דירות כאחד, והיכרות מעמיקה באספקטים המסחריים והרגולטוריים של עסקאות נדל"ן בעידן התמ"א. כמו כן, יש לו ניסיון רב בליטיגציה וניהול משפטים בבתי המשפט.

צור קשר

רחוב השחם 30 פתח תקווה (יכין סנטר)

ת.ד 6863 מיקוד 4951726

טלפון: 039345111, פקס: 03922077

כתובת מייל: office@gml-law.co.il

רחוב השחם 30 פתח תקווה (יכין סנטר)

ת.ד 6863 מיקוד 4951726

טלפון: 039345111, פקס: 03922077

כתובת מייל: office@gml-law.co.il