אודותינו

אודות המשרד

'גיטלמן, לוי, שזיפי-מאיה עורכי דין', הנו משרד עורכי דין העוסק במשפט אזרחי מסחרי עם התמחות ייחודית בנדל"ן ודיני מיסוי מקרקעין. למרות שהמשרד הוא בגדר שחקן חדש בזירה, הוא הצליח תוך זמן קצר להפוך גורם מוביל ודינמי שמתבלט בגישה מקצועית ושירותית שונה מאוד ממה שמקובל בענף.


המשרד הוקם על ידי קבוצה קטנה של עורכי דין שבגיל צעיר יחסית הפכו למשפטנים מצטיינים בפירמות מובילות. הם חברו יחד למשרד עצמאי המשלב את האיכויות שלהם באופן סינרגטי ונותן פתרונות שהולמים את השינויים שחווה שוק הנדל"ן הישראלי בעידן תמ"א 38.
נקודת המוצא מתחילה תמיד באינטרס העמוק של הלקוח, כאשר המטרה היא למצוא פתרון משפטי שיהיה בעל הלימה מלאה לאינטרס הזה. כמשרד אנחנו נוהגים לעיתים לשלב כוחות ולנצל את הכישורים הייחודיים של כל אחד מהשותפים לטובת כל לקוחות המשרד.

עורכת הדין טלי שזיפי-מאיה

בוגרת תואר ראשון למשפטים מאוניברסיטת תל אביב ובעלת תואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת תל אביב. חברת לשכת עורכי הדין מאז שנת 2003, מומחית לדיני מקרקעין, מיסוי מקרקעין וקידום תהליכי התחדשות עירונית. בעלת ניסיון רב בניהול עסקאות נדל"ן מסחרי ונדל"ן למגורים, ובכלל זה עסקאות קומבינציה מורכבות. בנוסף, מתמחה עורכת הדין שזיפי-מאיה בכל ההיבט המיסויי והמימוני של עסקאות נדל"ן מורכבות ומייעצת גם בנושאי תכנון מס.

עורך הדין אביב גיטלמן

בוגר המסלול ללימודי משפטים של מכללת שערי משפט וחבר לשכת עורכי מאז שנת 2002. עורך הדין גיטלמן מתמחה בייצוג חברות וגופים בסוגיות מסחריות ומשפטיות כגון הקמת חברות ודיני תאגידים. עורך הדין גיטלמן עוסק בליטיגציה פיננסית ומייצג את לקוחות המשרד בערכאות מגוונות. בנוסף, הוא מתמחה בניהול תביעות ייצוגיות.

עורכת הדין שרון ניניו לוי

בוגרת המסלול ללימודי משפטים של המכללה למנהל וחברת לשכת עורכי הדין מאז שנת 2007. עורכת הדין ניניו לוי היא מומחית לתחום דיני העבודה ועוסקת בעריכת הסכמי עבודה, מתן חוות דעת בתחום וייצוג מעסיקים ועובדים כאחד. בנוסף, היא גם מומחית בתחומי הנדל"ן ועריכת חוזי מכר. עורכת הדין ניניו לוי היא גם ליטיגטורית מצטיינת שמתמחה בניהול תהליכים משפטיים.

עורך הדין רועי לוי

בוגר בהצטיינות של המסלול ללימודי משפטים של מכללת שערי משפט, בעל תעודת מגשר עסקי מוסמך וחבר בשלכת עורכי הדין מאז שנת 2008. עורך הדין לוי נחשב מומחה מוביל בתחום הנדל"ן והמקרקעין עם התמחות ייחודית בנושאי התחדשות עירונית ותמ"א 38. יש לו ניסיון עשיר בייצוג יזמים ורוכשי דירות כאחד, והיכרות מעמיקה באספקטים המסחריים והרגולטוריים של עסקאות נדל"ן בעידן התמ"א. כמו כן, יש לו ניסיון רב בליטיגציה וניהול משפטים בבתי המשפט.

צור קשר

רחוב השחם 30 פתח תקווה (יכין סנטר)

ת.ד 6863 מיקוד 4951726

טלפון: 039345111, פקס: 03922077

כתובת מייל: office@gml-law.co.il

רחוב השחם 30 פתח תקווה (יכין סנטר)

ת.ד 6863 מיקוד 4951726

טלפון: 039345111, פקס: 03922077

כתובת מייל: office@gml-law.co.il