חשיבות עורך דין בליווי חברה

ליווי משפטי לחברות

'חברה' היא למעשה התאגדות של אנשים פרטיים בארגון בעל ישות משפטית נפרדתלמעשה, עצם הקמת החברה מהווה הליך משפטי מול הרשויות אשר רצוי שיהא מלווה על ידי עורך דין מנוסה אשר יכין את מסמכי ההתאגדות בהתאם לדרישת רשם החברות וינסח תקנון חברה אשר ישרת את האינטרסים של בעלי המניות והדירקטורים של החברה,

ליווי משפטי בשוטף

חברה פעילה תהא זקוקה לליווי משפטי בפעילות השוטפת שלה, לרבות ייצוג בתביעות אזרחיות כנגד החברה, גביית חובות מלקוחות, סוגיות של קניין רוחני, עריכת הסכמים מול צדדים שלישיים. בהתאם, התנהלות חוקית ונכונה של חברה רצוי שתיעשה בלווי משפטי של עורך דין מנוסה . עורך דין מסחרי ומנוסה שמנהלי החברה רוחשים לו אמון ישמש כיועץ מכפיל כוח, לא רק בהתמודדות עם מהמורות משפטיות שצצות על הדרך, אלא גם בגיבוש אסטרטגיה ארוכת טווח שרותמת היבטים משפטים עם היבטים מסחריים וכלכליים.

ליווי בניהול משא ומתן

אחד היתרונות הבולטים מהם נהנית חברה שנעזרת באופן קבוע משירותיו של משרד עורכי דין, קשור לתהליכי משא ומתן שהחברה מקיימת – הן באופן גלוי והן מאחורי הקלעים. חברות נדרשות לניהול משא ומתן מול רשויות, לקוחות, ספקים או עובדים וליווי משפטי קבוע בהחלט משפר את התוצאה של כל משא ומתן כזה.

פירוק חברה

כאמור, לעורך הדין יש חשיבות לאורך כל חייה של החברה, וזה כולל גם את הרגע בו מחליטה החברה על פירוקה (הליך אשר לעיתים יעשה ביוזמת בית המשפט) תהא הסיבה אשר תהיה מדובר בהליך אשר רצוי לבצע בליווי וייעוץ של עורך דין.

כתיבת תגובה

17 − 5 =

צור קשר

רחוב השחם 30 פתח תקווה (יכין סנטר)

ת.ד 6863 מיקוד 4951726

טלפון: 039345111, פקס: 03922077

כתובת מייל: office@gml-law.co.il

רחוב השחם 30 פתח תקווה (יכין סנטר)

ת.ד 6863 מיקוד 4951726

טלפון: 039345111, פקס: 03922077

כתובת מייל: office@gml-law.co.il